Wyprawka dla niemowlaka

Przyszli rodzice jeszcze przed narodzinami dziecka powinni powoli zacząć kompletować dziecięcą wyprawkę, jednak bardzo często nie mają zielonego pojęcia, od czego zacząć i co tak naprawdę jest najważniejsze.

Łóżeczko i pościel dziecięca

Łóżeczko to zdecydowanie najważniejsza część wyposażenia pokoju noworodka, ponieważ dziecko po narodzinach większość swojego czasu przesypia. Bardzo ważne jest to, aby zakupić łóżeczko z miękkim i wygodnym materacem, gdyż komfort w czasie snu jest dla maluszka niezwykle ważny. Kolejną ważną kwestią jest pościel dziecięca do łóżeczka, która powinna być wykonana z naturalnych materiałów np. z bawełny. Bawełna jest niezwykle przyjazna dla delikatnej dziecięcej skóry, nie wywołuje alergii i może być prana w dosyć wysokich temperaturach, nie niszcząc przy tym materiału.

Akcesoria i meble

W dziecięcym pokoiku powinny się również znaleźć meble, które pomieszczą stosy zabawek oraz ubranek, dlatego dobrym wyborem jest zakup dosyć pojemnej szafy oraz komody. Niezwykle istotne jest to, aby mebelki były wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Jeśli natomiast chodzi o akcesoria, to potrzebne będą przede wszystkim butelki, smoczki, pieluszki itp., jednak z ich zakupem można nieco poczekać.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s