Trójwymiarowe pościele 3d

W tematyce wystroju wnętrz, jak w każdej innej branży, można zauważyć zmieniające się trendy i pojawiające się nowości.

Do jednych z nich należą pościele 3d. Są to pościele z trójwymiarowymi nadrukami, dającymi efekt przestrzenności. Jest to ciekawa propozycja dla osób, pragnących ożywić wygląd swojej sypialni i nadać jej charakteru.

Niektórzy mogą się obawiać niskiej jakości takich dekoracji. Bez obaw -nowoczesne technologie druku pościeli 3d pozwalają stworzyć trwały i odporny na pranie wzór, który z czasem nie straci swojego uroku.

Planując zakup, warto zwrócić uwagę na materiał wykonania, ma on bowiem niebagatelny wpływ zarówno na wygodę użytkowania, jak i komfort snu użytkownika pościeli. Za najlepszy materiał uchodzi tak zwana mikrofibra, pozyskiwana z cienkich poliestrowych włókien. Jej zalety to trwałość, szybkie schnięcie i brak podatności na powstawanie zagnieceń. Mikrofaza nie jest podatna na osadzanie się kurzu, który powoduje rozwój bakterii i grzybów. Fakt ten jest ogromnie istotny, szczególnie dla osób podatnych na infekcje.

Ceny, w jakich występuje taka pościel są dosyć zróżnicowane w zależności od producenta, wymiaru i wzoru, ale każdy powinien znaleźć taką na własną kieszeń. Niektóre firmy oferują spersonalizowaną pościel 3d z własnym zdjęciem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s