Pościel antyalergiczna w walce z roztoczami

kołdra antyalergiczna białaKto nie tęskni po męczącym dniu do ciepłej kołdry, która utuli nas do snu? Prawie wszyscy z wyjątkiem osób, które uczulają nawet roztocza zagnieżdżone w kołdrze. Borykając się z takim problemem, warto jak najszybciej wymienić stare komplety i kupić kołdry antyalergiczne, które skutecznie mogą zredukować nieprzyjemne doznania. Regenerujący wypoczynek nocny jest przecież najważniejszy.

Czym się kierować przy wyborze?

Kupując kołdry antyalergiczne, warto zwrócić przede wszystkim uwagę na jakość, wagę, stopień wypełnienia komór w poszewce oraz przede wszystkim na tkaniny, z których są wykonane. To właśnie materiał, który ma kontakt ze skórą, ma największy wpływ na reakcje ze strony naszego organizmu. Wsady takich kołder są w 100% ekologiczne, więc taka kołdra antyalergiczna nie przyciąga kurzu ani roztoczy, co przynosi ulgę osobom uczulonym na nie.

Bardzo popularna jest kołdra antyalergiczna bambusowa, która wykonana jest z naturalnych włókien bambusowych o właściwościach antybakteryjnych. Nie zawiera związków chemicznych ani szkodliwych dla zdrowia pestycydów. Dodatkowo świetnie wchłania wilgoć, co nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów. Zimą natomiast utrzymuje ciepło, a latem zapewnia wentylację.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s