Narzuty do sypialni jako prezent

Narzuty na łóżka to coraz rzadziej spotykana dekoracja domowej sypialni. Nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje… Jednakże możemy wykorzystać ten fakt na naszą korzyść, kiedy idziemy do znajomych na tzw. parapetówkę. Jak wiadomo – na „parapetówkę” należy przynieść prezent na nowe mieszkanie. Narzuty do sypialni będą świetnym prezentem!

ciekawa i elegancka narzuta na łóżkoPo pierwsze – możemy być niemalże pewni, że właściciele mieszkania nie mają narzuty (tak jak już wspomnieliśmy – jest to coraz rzadsze domowe akcesorium), a nawet jeśli jakimś cudem o niej pomyśleli, to… po prostu dostaną drugą, na zmianę, gdy ta pierwsza będzie w praniu!

Po drugie – skoro jest to element coraz rzadziej spotykany, to na pewno nie zdublujemy prezentu – nikt prócz nas raczej nie wpadnie na podobny pomysł i będziemy oryginalny!

Po trzecie – narzuty do sypialni są bardzo praktycznym prezentem, gdyż pozwalają na ekspresowe pościele łóżka bez chowania pościeli, a dodatkowo „zbierają brud”, który w przeciwnym razie w ciągu dnia zbierałby się na łóżku (przecież łatwiej wyprać potem narzutę niż czyścić całe łóżko czy choćby sam materac!).

Wreszcie, po czwarte – prezent taki jak narzuty na łóżko nie jest ekstremalnie drogi, a może być naprawdę stylowy, czym zyskamy sobie w oczach obdarowanych gospodarzy!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s